Gruba ryba to interes rodzinny w pełnym tego słowa znaczeniu. Począwszy od łowienia, przez wędzenie i przetwarzanie – jesteśmy w tym biznesie od lat. Dla naszych klientów oznacza to przede wszystkim: świeży i sprawdzony towar w atrakcyjnych cenach, gwarancję najwyższej jakości i coś czego nie można znaleźć w żadnym supermarkecie – wiedzę i doświadczenie.

Gruba ryba to sklep wyjątkowy także dlatego, że nie zaopatrujemy się tam gdzie wszyscy, czyli w hurtowniach. Ryby dostarcza nam … rodzina, która od ponad 40 lat łowi na Bałtyku z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nasze ryby są więc zdrowe, świeże a przede wszystkim legalnie złowione. Cały nasz asortyment bazuje na tym co złowimy a dzięki regularnym dostawom – mamy zawsze świeże ryby prosto z kutra – dla naszych klientów tylko to, co najlepsze!

Nasza rodzina w „rybnym” biznesie jest już od 1991 roku, kiedy otworzyliśmy pierwszą wędzarnię. Dzięki temu Gruba Ryba obok świeżych morskich ryb będzie miała w asortymencie ryby wędzone, świeże pasty z ryb a także inne przetwory rybne. Tradycyjny sposób wędzenia gwarantuje, że nasze ryby zawierają naturalne składniki odżywcze takie jak np.: witaminę B12, witaminę D, naturalne kwasy tłuszczowe, potas i jod.

Doświadczenie i wiedza o rybach, sposobach ich odpowiedniego łowienia, wędzenia i przetwarzania gwarantują, że otrzymacie Państwo produkty najwyżej jakości i świeżości w przystępnych cenach. Naszą ofertę kierujemy do tych klientów (zarówno detalicznych jak i restauracji, czy hoteli), którym zależy na jakości ryb, ich świeżości oraz faktu, że zostały złowione z poszanowaniem wszelkich zasad i harmonią ze środowiskiem naturalnym.

Zapraszamy do naszego sklepu, możemy też do Państwa dojechać – posiadamy samochód chłodnię, prowadzić będziemy także sprzedaż wysyłkową naszych produktów.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, proszę do nas pisać i dzwonić – jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Godziny otwarcia

Pn-Pt 10:00-18:00Sob. 10:00-14:00

Lokalizacja Firmy : Budynek vis a vis Apteki DOZ