O klinice:
Klinika Vanilla Med&Spa to luksusowy kompleks gabinetów lekarskich i SPA znajdujący się w pieczołowicie odrestaurowanych wnętrzach zabytkowej fabryki Born&Schutze w obecnym Centrum Bumar.

Klinika specjalizuje się we wszystkich dziedzinach związanych ze skórą człowieka – w dermatologii, alergologii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Klinikę tworzy zespół profesjonalistów – autorów ponad 90 prac naukowych – co jest podstawą filozofii działania kliniki. Tylko metody terapeutyczne i kosmetologiczne, które poddano rygorystycznej weryfikacji naukowej znalazły się w ofercie. Doświadczenie naszych lekarzy w lecznictwie szpitalnym i prowadzeniu badan klinicznych nowoczesnych leków pozwala na bezpieczne leczenie zaawansowanymi metodami.

Rutynowo stosujemy nowoczesną metodę trójwymiarowego obrazowania skóry LifeViz, pozwalającą na obiektywne zmierzenie różnic przed i po leczeniu. Dzięki LifeViz możemy udowodnić skuteczność naszej pracy. Doświadczeni specjaliści i nowoczesny sprzęt czynią Vanilla Med&Spa jedną z najbardziej profesjonalnych klinik w tej części Polski.

Godziny otwarcia

Pn-Pt 09:00-20:00
Sob. nieczynne